GASTROENTEROLOGICKÁ A INTERNÍ AMBULANCE 

  MUDr. Lenka Kolonderová

 

CENTRUM PRO SCREENINGOVOU KOLONOSKOPII

akreditované pracoviště MZ ČR

MHD: zastávka kino LUNA
vlastní parkoviště
u zadního vchodu kliniky GYNET

 

 

Dovolte nám poděkovat za Vaše příspěvky.

Vaše slova jsou pro nás vůbec tím největším  oceněním, jaké se nám může dostat.  Jsou potvrzením toho, že cíl se kterým jsme budovali naše gastroenterologické centrum se nám daří naplňovat a přesvědčili jsme Vás, že naše motto: 

"ENDOSKOPIE BEZE STRACHU"

a informace na webových stránkách nejsou jen prázdná slova a laciná reklama, ale najdete u nás přesně to, co Vám nabízíme a Vy očekáváte.  Jedním z našich záměrů bylo a je, přitáhnout co nejvíce lidí na preventivní vyšetření a podílet se tak na snižování výskytu karcinomu tlustého střeva.  Sofistikovaný systém zvaní, špičkové vybavení a vysoká erudice jsou jen základním předpokladem. Poslední bariérou je strach z vyšetření.  Na základě Vašich reakcí jak přímo v ambulanci, tak zde v příspěvcích máme zpětnou vazbu, že záměr se nám daří naplňovat a přesvědčili jsme Vás, že tzv. „nepříjemné vyšetření“ nemusí být „U NÁS" zdaleka tak nepříjemné jak se tvrdí, a opak může být pravdou.  Právě Vaše příspěvky  a zkušenosti  předané dále pomohou přesvědčit další  lidi k rozhodnutí, přijít k nám na preventivní vyšetření. Od srdce děkujeme.          
Tým: GI-MEDICA

Vaše názory

Critical mistakes have been determined on gi-medica.cz

SamBoup 25.06.2024
Hello, colleague!

Our agen?y has build a audit of your web site - gi-medica.cz


As a result of SEO-audit, Warm Devs expert bring out serious problems that complicate the user experience on your web site and poorly ranked gi-medica.cz in Google


We can produce the audit report of gi-medica.cz ABSOLUTELY FREE and help fix all the serious problems, contact our e-mail manager@warmdevs.top

Díky

Jana Sikorová 28.11.2023
Velké díky za milý,usměvavý a ochotný tým.Měla jsem velký strach z vyšetření.Vsichni byli úžasní.❤️což jako zdravotnik velmi oceňuji.Také prostředí je moc příjemné a pomáhá zmírnit stres z vysetření.Moc děkuji

Poděkování

Katka 69 01.09.2023
Využívám tuto možnost pro poděkování pí. MUDr. Kolonderove a jejímu týmu sestřiček.
Absolvovala jsem v jejich ordinaci gastrofibroskopii, poprvé v mém životě bezproblémové ( jsem v penzijním věku) vyšetření od 1.kontaktu až po lékařskou zprávu.
Komunikace bezproblémová a vstřícní, profesionální a milý přístup.
100% spokojenost, vřele doporučuji dalším potřebným, souhlasím s udělenymi oceněními.
Děkuji za skvělý zážitek a přeji hodně dalších spokojených pacientů.

.

Lucka 25.04.2023
Dne 25.4. jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření u paní Mudr. Kolonderové. Paní doktorka a její tým jsou vážně skvělí, lidský přístup, milá slova, profesionalita a odbornost, skvělá atmosféra. Paní doktorka, vše pečlivě vysvětlí a hlavně nenadává, jak v jiných ordinacích.Moje obavy a předchozí špatné zkušenosti z tohoto vyšetření,byly hned pryč. Vcházela jsem do ordinace úplně klidná a nebála jsem se. Pokud budu muset zase někdy podstoupit kolonoskopii nebo gastroskopii, tak určitě jen u Vás. Moc děkuji za vaši trpělivost a milá slova. Pan Stupka je velký vtipálek a umí navodit příjemnou atmosféru. Ještě jednou mnohokrát děkuji a určitě ráda doporučím vaší ambulanci.

Nejlepší ordinace

JIVA 17.04.2023
Děkuji veškerému personálu za vynikající služby a milý přístup.
Tato ordinace mi byla kolegou doporučena pro preventivní vyšetření a byla to skvělá volba. Bylo to bez bolesti a to jsem ani nevyužil žádný lék na tlumení. Jako asi většina lidí jsem měl z první návštěvy trochu obavy, ale úplně zbytečně.
Tak se nikdo nebojte, prevence je základ, a kde jinde, než v tak milém kolektivu.
Ještě jednou všem děkuji. :-)

SUPER

Božetěch Monar 11.01.2023
SUPER , SUPER , SUPER , šel bych zase , každý týden............DĚKUJI mnohokráte

Poděkování

Jakub 19.11.2021
Chtěl bych poděkovat celému týmu v GI-MEDICA za jejich profesionální přístup. Co bych ale také rád vyzdvihl je smysl pro humor celého týmu, který mě bavil celé vyšetření, že ani nevím, že nějaké vyšetření bylo :-)
Díky moc a vřele doporučuji.

Vyjímečný přístup

Silvie Petrová 27.06.2021
Moc děkuji celému týmu za skvělý přístup při vyšetření.Strach byl velký, ale sestřička mi píchla injekci a vůbec jsem o vyšetření nevěděla. Všichni moc milí, paní doktorka vše srozumitelně vysvětlila. Dlouho jsem se s tak perfektním přístupem nesetkala. DĚKUJI ZA VŠE!

Poděkování za skvělí přístup

Jana Nahodilová 16.04.2021
Vyšetření jsem postoupila poprvé tudíž strach byl obrovský, ale musím říct že vůbec nebylo čeho. Paní doktorka i celý tým jsou úžasní. Umí vše vysvětlit jak bude vše probíhat a hezky uklidní a tím si získají vaší důvěru

Velké díky

Jiřina 09.04.2021
Celý kolektiv je v tomto zařízení opravdu úžasný. Byla jsem zde včera po druhé po pěti létech na preventivní kolonoskopii. Vyšetření jsem se nebála, věděla jsem do čeho jdu, a že bude o mě perfektně postaráno. Sestřička mi píchla injekci a před jejím umem smekám. Napíchnout moje tenké žíly, aniž bych měla modřinu je umění, ona to opět dokázala. Paní doktorka vše v klidu, srozumitelně a milé vysvětlila. Příště zase jedině tady :-). Žádanku na vyšetření už má i manžel. Titulek "kolonoskopie beze strachu" opravdu nelže. Velké díky!
1 | 2 | 3 >>

Vynikající přístup

Bc. Libor Solský 31.05.2017

Dne 30.5.2017 jsem opravdu s obavami podstoupil kolonoskopické vyšetření u paní MUDr.Kolonderové a jejího týmu.
K tomuto mohu uvést jen to, že od prvopočátku byl ke mě veden aktivní přístup a pochopení z tohoto prvního vyšetření kdy samotná příprava v ordinaci a celkové vyšetření bylo vedeno maximálně odborně a profesionálně a hlavně lidsky. S odborným vyšetřením jsem byl maximálně spokojen včetně závěrečného vysvětlení lékařské zprávy a stanovení přesné diagnozy a určení správných léčiv. Budu doporučovat všem kdo by mohli míti o toto vyšetření zájem a mají stejné obavy jako jsem měl já. Mohl bych toho zde napsati daleko více, ale vše kladné a pravdivé je již zde uvedeno předemnou. Bc. Libor Solský

Správné rozhodnutí

Šárka Labajová 04.04.2017

 S radostí a úctou k Vaší práci píši toto poděkování. Profi výkon a fajn přístup k pacientům naplňuje beze sporu Vaše motto: "Endoskopie beze strachu". Budu se vracet ráda, kam jinam, než do "GI-MEDICA" s.r.o.

Poděkování

Pavlína 07.12.2016

 Absolvovala jsem s docela velkými počátečními obavami gastroskopické vyšetření. Musím se přiznat, že při vyšetření jsem vůbec nic necítila, prostě paráda. Celý tým je velmi úžasný. Opravdu se není čeho obávat, vřele doporučuji.

Spokojenost

Simona Jančáková 28.07.2016

Dobrý den, dnes jsem navštívila Vaší ordinaci a musím říct, že jsem byla naprosto spokojená s příjemným přístupem MUDr. Kolonderové a sestřičky. Příjemná atmosféra a opravdu vynikající přístup. Určitě ráda doporučím Vaši ambulanci. :-)

Poděkování

Petr Nalepa 24.03.2016

Dnes jsem se s velkou obavou dostavil na kolonoskopické vyšetření, ale vyšetření bylo příjemné a naprosto profesionální a dokonce jsem se i docela nasmál. Celý tým v čele s p. doktorkou Kolonderovou má můj velký obdiv a poděkování. Děkuji a nemějte obavy navštívít tuto ordinaci

Poděkování

Andrea 16.03.2016

Děkuji za rozehnání všech obav a strachu!!.Profesionalita celého týmu dokáže vytvořit i z takto nepříjemného vyšetření celkem pohodovou záležitost, nešetřilo se úsměvem a milým slovem. Celému týmu patří velký "palec nahoru" .

Chválím

Markéta 03.02.2016

Úžasný přístup, příjemnou atmosféru a komunikaci. Určitě doporučuji všem ostatním.

Poděkování.

Dušan 02.10.2015

Dobrý den, 29.09.2015 jsem prodělal vyšetření Kolonoskopii.
Tímto bych chtěl velice poděkovat
vedeni títo ambulance za milé
chování a odborný přístup.Děkuji
a všem tuto ordinaci doporučuji.

Pochvala

M. Kučerová 18.09.2015

Paní doktorka je prostě jednička.Je velmi vstřícná k pacientům,je komunikativní.I při nepříjemném vyšetření dokáže navodit příjemnou,až veselou atmosféru a zbavit pacienta strachu.Takové je i vystupování sestřičky Andrejky. Všem tuto ambulanci doporučuji.


Kde nás najdete :

klinika Gynet  1. patro
Kotlářova 3199/8
Ostrava - Zábřeh
70030


Tel. ambulance: 737 454 008
e-mail: gi-medica@seznam.cz


 

SPOLUPRACUJEME :

Zdravotní pojišťovny : 111, 205,  213, 211, 207, 201, 209

Klinika GYNET    -  gynekologické centrum
MUDr. Koliba   -  diabetologie, podiatrie - specialista na diabetickou nohu
  Ben  Labor laboratoř patologie  
Městská nemocnice OSTRAVA!!! 
 
  
                          

Vaše názory

Poděkovaní za přístup

Eva Nesrstová 06.06.2024
Dne jsem byla u vás v ambulanci na endoskopické vyšetření. Moc děkuji za skvělý přístup, za to, že jste ve mě potlačily jakýkoliv strach z vyšetření. Vyšetření proběhlo bez jakékoliv bolesti i bez podání injekce. Prostě skvělý tým, přístup na jedničku, moc chválím celý personál. Paní doktorka má velmi lidský přístup, více takových ambulancí.

Laskavý a vřelý přístup

Jana Lyková 13.02.2024
Chtěla bych moc poděkovat za laskavý a profesionální přístup paní doktorce a oběma sestřičkám.
Jejich úsměv a vlídná slova zahnalo moje obavy z vyšetření.
Moc děkuji za Vaši trpělivost a skvělou práci a přeji Vám všem hodně zdraví a jen to nejlepší.
DĚKUJI.

Poděkování

Anna 19.12.2023
Ráda bych poděkovala celému kolektivu za velmi vstřícný přístup. Vyšetření jsem neabsolvovala poprvé a musím říct, že paní doktorku budu doporučovat pro její lidskost a profesionalitu.
Ještě jednou velké díky.

Profesionalita a lidskost

MVDr. Jiří Barhoň 05.12.2023
Děkuji paní doktorce a sestřičkám za jejich práci, kterou tak skvěle odvádějí. Takoví lékaři a sestřičky by se měli platit zlatem. Na rozdíl od mé praktické lékařky, která mě nemohla vyšetřit břicho ( v tomto případě asi jen pohmatem - v ordinaci praktického lékaře se toho moc asi dělat nedá) z důvodu nefukční počítačové sítě. Ještě jedno uděkuji, jste úžasní!!!
A pánové! Všechny tři jsou půvabné a šarmantní dámy, tak se nebojte!

:-) :-)

Irena Hudcová 01.09.2023
Byla jsem u vás v tomto týdnu na vyšetření. Jste úžasní. Děkuji za váš přístup.

Poděkování....

Tomáš Antoch 28.07.2023
V tomto týdnu jsem absolvoval vyšetření na kolonoskopii a měl jsem obavy, co bude. Celý kolektiv tohoto oddělení je skvělý a recenze jsou pravdivé.
Vše podrobně vysvětlí co se bude provádět a vše na obrazovce monitoru popisují. Jsem rád, že jsem toto vyšetření absolvoval v tomto skvělém zařízení. Opravdu se nemusí nikdo bát tohoto vyšetření...
Ještě jednou děkuji.

Poděkování

Vojtěch Monsport 16.05.2023
Velké poděkování jak paní doktorce, tak celému týmu GI-MEDICA za profesionální a velice lidský přístup. Vyšetření (kolonoskopické, i gastroenterologické) proběhlo profesionálně a ve velice přátelské a klidné atmosféře.
Přeji Vám do budoucna mnoho spokojených pacientů.
Ještě jednou moc děkuji.
Monsport

Poděkování

René Briestenský 16.03.2023
Moc děkuji za profesionální přístup celého týmu GI-MEDICA. Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlila a díky sehranému týmu vyšetření proběhlo velmi rychle a velmi důkladně.
Ještě jednou moc děkuji.

Děkuji

Hrnčíř J. 21.12.2022
20.12.2022 jsem byl na klinice vyšetřen a musím konstatovat, že celý tým jsou profesionálové.
Nechybí úsměv, vlídné slovo a vyšetření bylo úplně bezbolestné. Děkuji a přeji celému týmu GI - medica Šťastné a veselé vánoce a do Nového roku všechno nejlepší.

Poděkování

Alena Švorčíková 07.12.2022
Děkuji paní doktorce Kolonderové za krásný a lidský přístup a jejímu personálu při kolonoskopii. Všem doporučuji navštívit tuto ordinaci.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>